Tarcze Strzeleckie

Na dobre wyszkolenie strzeleckie składają się oczywiście różne elementy i jego poziom wcale nie wynika wprost z ilości oddanych strzałów – również np. trening suchy odgrywa wielką rolę. Koniec końców jednak, trafianie do celu pozostaje najważniejszą rzeczą, do której prowadzić ma cały ten wysiłek. Tarcza strzelecka jest zatem niezwykle istotnym, choć niepozornym elementem wyposażenia każdej strzelnicy. Dostosowanie jej postaci do potrzeb wynikających z charakteru konkretnego treningu jest bardzo ważne i znacząco wpływa na jego efektywność. Z myślą o związanych z tym potrzebach sklep Cyngiel przygotował atrakcyjną ofertę, w której znaleźć można rozmaite jej formy. Może to być np. tarcza strzelecka sylwetka albo tarcza strzelecka zielona. Zobacz, jaki asortyment proponujemy i wybierz takie, jakich będziesz potrzebował na strzelnicy.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Dobra tarcza strzelecka ułatwi Ci efektywny trening. Sprawdź nasza ofertę i złóż zamówienie!

To jaka tarcza strzelecka powinna zostać zastosowana w danym przypadku, zależy od rodzaju broni wykorzystywanej podczas treningu czy zawodów, a także dystansu. Wraz z nim rosnąć powinien oczywiście rozmiar, ponadto bierze się pod uwagę fakt, że w przypadku broni krótkiej mamy krótszą linię celowania, a więc zadanie stojące przed strzelcem jest znacznie bardziej wymagające.

Tarcza strzelecka w klasycznej postaci to jednak nie wszystko. W ofercie sklepu Cyngiel znaleźć można znacznie bardziej urozmaicone propozycje, takie jak tarcza strzelecka zielona, której powierzchnia zagospodarowana została w dodatku w sposób odpowiadający wyrafinowanym formom treningu. Kolor ten nie jest bez znaczenia i pozwala uniknąć rutyny i przygotować strzelca do skutecznego rozpoznawania rozmaitych celów.

Tarcza strzelecka sylwetka to kolejne z niezwykle użytecznych narzędzi podnoszących skuteczność szkolenia. Może ona przestawiać zarówno postać ludzką, jak i rozmaitych gatunków zwierząt – takie wykorzystywane są podczas zawodów myśliwskich, pomocne są także w indywidualnym treningu.

Dobra tarcza strzelecka to akcesorium znacznie ważniejsze, niż może się wydawać. Odpowiedni zapas powtarzalnych celów tego rodzaju – przy czym istotny jest zarówno kolor, jak i postać nadruków – pomoże nam stwierdzić postępy w wyszkoleniu czy też porównywać osiągane wyniki. Dzięki atrakcyjnej ofercie przygotowanej przez sklep Cyngiel, można wyposażyć się w nie minimalnym kosztem.

Close Menu
×

Koszyk