Pistolet cz ceska zbrojovka

Choć zakłady Ceska Zbrojovka powstały formalnie w latach 30-tych, to bazowały na długiej tradycji przemysłu zbrojeniowego funkcjonującego w ówczesnej Czechosłowacji już wiele lat. Wyroby te szybko zyskały więc uznanie i nie zmieniło się to po dziś dzień. Wyprodukowany przez CZ pistolet coraz częściej trafia dziś do rąk polskich użytkowników, doceniających udane rozwiązania techniczne i doskonałe wykonanie. Wychodząc temu zapotrzebowaniu naprzeciw, przygotowaliśmy szeroką ofertę broni tego producenta. Pistolet Ceska Zbrojovka to częsty wybór tych, dla których liczą się przede wszystkim aspekty praktyczne. Są to bowiem wyroby, w których w parze z wysoką jakością idzie nader atrakcyjna cena. Czym prędzej sprawdź asortyment dostępny w sklepie Cyngiel, wybierz pistolet CZ najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom i odwiedź nas osobiście celem jego zakupu!

Każdy pistolet CZ to wysokiej klasy broń godna zaufania. Wybierz najlepszy dla siebie!

Niewątpliwy sukces, jaki odniosła Ceska Zbrojovka, to rezultat zadbania o wszystkie aspekty procesu projektowo-produkcyjnego. Nie zlekceważono ani jakości, ani tego, by móc oddać do rąk użytkowników broń wyróżniającą się pod względem konstrukcyjnym. Do najlepszych tego dowodów należy bez wątpienia popularny pistolet CZ 75, który mimo ponad czterdziestoletniej historii wciąż cieszy się uznaniem licznych użytkowników. Pojemny dwurzędowy magazynek i mechanizm spustowy SA/DA musiał być przepisem na sukces i takim też się okazał.

Biuro konstrukcyjne zakładów CZ nie osiadło jednak na laurach, czego dowodem są nie tylko liczne modernizacje tego i tak udanego modelu, ale w zasadzie każdy kolejny opracowany przez CZ pistolet, który trafia na rynek. Wiele z nich cieszy się zainteresowaniem nie tylko indywidualnych strzelców, ale także formacji mundurowych. Należy tu wymienić choćby kupowany ostatnio przez polskie służby pistolet Ceska Zbrojovka P-10. Można go oczywiście znaleźć w szerokim asortymencie przygotowanym przez sklep Cyngiel, podobnie jak wiele innych udanych wyrobów tej firmy. Atrakcyjna jak na wyprodukowany przez CZ pistolet cena to kolejny istotny atut naszej oferty. Znakomita relacja jakości do ceny sprawia, że pistolet CZ jest częstym wyborem osób rozpoczynających przygodę ze strzelectwem. Nasz sklep, dzięki doświadczonej i gotowej do wszelkiej niezbędnej pomocy obsłudze, jest najlepszym miejscem, w którym mogą one dokonać takiego zakupu. Zapraszamy do odwiedzin w punkcie stacjonarnym!

Close Menu
×

Koszyk