Pistolet beretta

Beretta to firma o niezwykle długiej tradycji, bo sięgającej aż XVI wieku – uchodzi więc za najstarszego funkcjonującego nieprzerwanie producenta broni na świecie. Produkcja pistoletów rozpoczęła się w drugiej dekadzie XX wielu w odpowiedzi na pilne zapotrzebowanie armii Włoch, które, odwróciwszy sojusze, przystąpiły do pierwszej wojny światowej. To najważniejszy przełom w historii przedsiębiorstwa – dalsza potoczyła się już bardzo szybko. Każdy kolejny pistolet Beretta był niezbitym dowodem na to, że włoscy konstruktorzy należą do najlepszych w tej branży. Oferta sklepu Cyngiel to nader korzystna odpowiedź na potrzeby miłośników i innych użytkowników broni, którzy cenią sobie te wyroby. Atrakcyjna cena, w jakiej można u nas nabyć wyprodukowany przez firmę Beretta pistolet, to nie jedyny ważny jej atut. Doświadczona obsługa udzieli wszelkiej koniecznej pomocy. Zapraszamy!

Marzy Ci się pistolet Beretta? Dobrze trafiłeś! Sprawdź ofertę sklepu Cyngiel!

Kolejnym wielkim przełomem w historii tego przedsiębiorstwa było zwycięstwo w konkursie na pistolet dla armii amerykańskiej w latach 80-tych. Konkurencja nie była łatwa – w szranki stanął tu m.in. Colt, HK i SIG Sauer, z którym zaproponowany przez firmę Beretta pistolet 92 wygrał o włos. Protesty rywali wymusiły ponowne, bardzo wnikliwe testy. Nie było wątpliwości – pistolet Beretta, oznaczony wkrótce jako M9, był bezsprzecznie najlepszy! Ten wielki sukces nie zakończył jednak wysiłków konstruktorów nadal udoskonalających swoje wyroby. W 2015 roku pojawił się następca M9, czyli pistolet Beretta APX. Może być Twój dzięki atrakcyjnej ofercie sklepu Cyngiel – zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych!

Formacje zbrojne to jednak nie jedyni użytkownicy, którzy przekonali się, że każdy wyprodukowany przez firmę Beretta pistolet jest znakomitą bronią. W naszym asortymencie czeka na Ciebie m.in. klasyczny pistolet Beretta 92S pochodzący z włoskiej policji. Miłośnicy filmów akcji dobrze znają charakterystyczny wygląd broni tego producenta, już od dziesięcioleci cieszącej się opinią bardzo skutecznej i niezawodnej.

Bliższe poznanie tych konstrukcji to marzenie niejednego entuzjasty strzelectwa. Rezultatem jest nierzadko chęć posiadania własnej sztuki. Nader korzystna jak na pistolet Beretta cena, w jakiej można nabyć go u nas sprawia, że nie jest to problem. Sprawdź ofertę sklepu Cyngiel i odwiedź jeden z naszych sklepów, gdzie możliwe będzie dokonanie zakupu.

Close Menu
×

Koszyk