Karabin grot

Prace nad nad nowoczesną bronią zdolną zastąpić archaiczne i niedające już perspektyw modernizacyjnych karabinki rodziny AK rozpoczęły się przed niemal dwoma dekadami. Długo zatem czekaliśmy, aż program, w ramach którego powstawał Modułowy System Broni Strzeleckiej, zaowocuje gotową konstrukcją. Oto jest: karabin Grot czeka na Ciebie w atrakcyjnej ofercie sklepu Cyngiel! Występujący obecnie pod nazwą Grot karabin to pierwsza oryginalna polska konstrukcja broni na nabój pośredni 5,56 × 45 mm. Zadanie, jakie stało przed inżynierami z radomskiej Fabryki Broni oraz WAT-u nie było więc błahe. Dziś możemy jednak bez cienia wątpliwości stwierdzić, że mu podołali. Karabin Grot jest bronią, która nie ustępuje konstrukcjom innych renomowanych producentów. Cena, w jakiej oferuje karabin Grot sklep Cyngiel, to kolejny argument za tym, by posiąść własny egzemplarz!

Nie mamy się czego wstydzić. Karabin Grot to naprawdę udana broń. Przekonaj się sam!

Z niecierpliwością środowisko strzeleckie wyczekiwało momentu, w którym noszący dziś nazwę Grot karabin MSBS pojawi się na rynku cywilnym. W odpowiedzi na żywe zainteresowanie, sklep Cyngiel również włączył go do swojego szerokiego asortymentu. Dziś możesz już stać się jednym z posiadaczy naprawdę nowoczesnej broni polskiego projektu i konstrukcji! Ustalona przez producenta dostarczającego karabin Grot cena wypada nader atrakcyjnie na tle porównywalnych modeli innych firm. Tym bardziej więc warto się nim zainteresować i złożyć wizytę w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, by poznać go bliżej i dokonać zakupu!

Jak każdy zupełnie nowy produkt, karabin Grot wzbudzał duże zainteresowanie, ale też krążyły wokół niego rozmaite wątpliwości. Wprowadzenie tej broni na wyposażenie wojska pozwoliło je zweryfikować – dziś wiemy, że MSBS okazał się projektem udanym. Potwierdza to również wielu strzelców cywilnych, którzy mieli już okazję przekonać się, jak sprawdza się noszący obecnie nazwę Grot karabin otwierający nową erę w dziejach polskiej broni strzeleckiej.

Karabin Grot jest konstrukcją, która zdaje egzamin nawet tam, gdzie zachodzi potrzeba prowadzenia ognia o dużej intensywności - badania pod tym kątem wykonali specjaliści z WAT. Tym bardziej sprosta wymaganiom towarzyszącym strzelectwu sportowemu lub rekreacyjnemu, do jakiego przeznaczona jest wersja dostępna na rynku cywilnym, z mechanizmem spustowym pozwalającym jedynie na prowadzenie ognia pojedynczego. Sklep Cyngiel to najlepsze miejsce, w którym można nabyć tą broń. Doświadczona obsługa udzieli wszelkiej pomocy. Zapraszamy!

Close Menu
×

Koszyk