Karabin beryl

W pierwszej połowie lat 90-tych, gdy było już jasne, że nasza przyszłość jest w strukturach NATO, podjęto decyzję o wprowadzeniu amunicji 5,45x45, z czym wiązała się konieczność modernizacji uzbrojenia. Na bazie sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych pochodzących z rodziny AK, w tym karabinka wz. 88 Tantal, stworzono więc nowy, oznaczony jako Beryl wz.96. Wkrótce stała się to podstawowa broń indywidualna polskiego wojska. Karabin Beryl okazał się bronią celną i niezawodną, a także trwałą i niewrażliwą na wpływ niekorzystnych czynników zewnętrznych. Noszący nazwę Beryl karabin potwierdził swoją wysoką jakość m.in. w trudnych warunkach misji stabilizacyjnej w Iraku. Proponujący cywilny karabin Beryl sklep Cyngiel zaprasza do zapoznania się ze szczegółami oferty i wizyty w sklepie stacjonarnym! Dobra cena i doświadczona obsługa sprawiają, że każdy uprawniony nabywca wyjdzie od nas zadowolony!

Karabin Beryl to broń, która dowiodła swojej użyteczności. Czeka na Ciebie w sklepie Cyngiel!

Na całym świecie powstało tyle rozmaitych typów broni strzeleckiej wykorzystujących rozwiązania znane już z karabinków rodziny AK, że kolejna nie wydaje się niczym szczególnym. A jednak, karabin Beryl jest jednym z niezbitych dowodów na to, że z inżynierów „Łucznika” możemy być naprawdę dumni. Występujący pod nazwą Beryl karabin w ciągu wielu lat produkcji nie tylko znakomicie sprawdził się w służbie i na polach bitew. Zdobył sobie także szerokie uznanie ze strony licznych indywidualnych strzelców sportowych i kolekcjonerów. Cywilna wersja tej broni wytwarzana jest w bowiem Radomiu już od wielu lat i zbiera bardzo pozytywne opinie zarówno w Polsce jak i za granicą, np. na rynku amerykańskim, gdzie została swego czasu wprowadzona pod nazwą „Archer”.

W odpowiedzi na zainteresowanie ze strony odbiorców, sklep Cyngiel włączył tą nader udaną broń do swojej oferty. Karabin Beryl to konstrukcja zdolna dostarczyć wielkiej satysfakcji zarówno strzelcom sportowym, jak i kolekcjonerom strzelającym czysto rekreacyjnie. To znakomita propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie niezawodne rozwiązania konstrukcyjne właściwe karabinkom rodziny AK, jednak preferują mniejszy kaliber bądź po prostu chcą cieszyć się użytkowaniem broni najwyższej jakości. Noszący nazwę Beryl karabin stanowi doskonałą odpowiedź na tego typu potrzeby. Warto wyposażać więc w niego także strzelnice.

Nader atrakcyjna, jak na karabin Beryl cena to kolejny argument za tym, aby rozważyć jego zakup. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty i złożenia wizyty w jednym z naszych punktów stacjonarnych, gdzie możliwe jest nabycie tej sprawdzonej broni.

Close Menu
×

Koszyk