Latarka olight

Możliwość skutecznego oświetlenia miejsca realizowania zadań jest jednym z warunków jego skutecznego wykonania, a także zachowania własnego bezpieczeństwa. Dotyczy to zarówno policjantów i funkcjonariuszy innych służb, jak i wszystkich osób oddających się rozmaitej aktywności w otwartym terenie. Latarka Olight dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technicznym i bardzo wysokiej jakości, a także konstrukcjom uwzględniającym specyficzne potrzeby wymagających użytkowników, cieszy się uznaniem tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na niepewny sprzęt. Latarka czołowa Olight to propozycja dla szerokiego grona aktywnych odbiorców. W sklepie Cyngiel dostępna jest także latarka taktyczna Olight, chętnie stosowana przez osoby pracujące z bronią. Wyprodukowana przez firmę Olight latarka z pewnością spełni wszelkie Twoje oczekiwania – zapraszamy do zakupów.

Przekonaj się, że latarka taktyczna Olight to rozwiązanie stworzone z myślą o profesjonalistach

W dobie udoskonalonej technologii LED duża moc i wydajność to już żaden atut. Potrzeba znacznie więcej! Rynek wyposażenia taktycznego oferuje rozwiązania ściśle odpowiadające potrzebom nie tylko sportowców czy turystów, ale także funkcjonariuszom służb, czego dowodem jest stworzona przez Olight latarka pod broń mocowana na standardowych szynach montażowych. To, że dzięki niej możemy trzymać ją obiema rękoma, to nie wszystko. Bardzo ważnym elementem jest dwustronny włącznik chwilowy, umożliwiający aktywną pracę na świetle. Możemy uruchamiać je wówczas, gdy chcemy dobrze przyjrzeć się danemu fragmentowi terenu lub zabudowań, po czym od razu wyłączyć, by nie odzwyczajać się od ciemności i nie zdradzać swojej pozycji. Duża moc, jaką cechuje się taka latarka Olight, pozwala od razu identyfikować wszelkie obiekty, a także oślepiać osoby zatrzymywane.

Każda latarka czołowa Olight to także produkt najwyższej klasy, wykorzystujący sprawdzone podzespoły w postaci wydajnych diod i doskonałej optyki. Liczne tryby pozwalają dostosować siłę światła do bieżących potrzeb. Jest to też sprzęt dobrze znoszący trudne warunki użytkowania, w tym narażenie na wilgoć i zanurzenia na niewielką głębokość. Latarka Olight wyposażona jest także w rozwiązanie pozwalające na kontrolę poboru prądu, aby do wyczerpania energii mogła świecić ze stałą mocą. Złóż zamówienie i sprawdź, jak udane są to wyroby!

Close Menu
×

Koszyk