Rękawiczki mechanix

Pierwsze rękawiczki Mechanix stanowiły odpowiedź na zapotrzebowanie ze strony motorsportu. Już przed niemal trzydziestu laty, dzięki doskonałemu dopasowaniu do dłoni i przyczepności, zaczęły pomagać w osiąganiu wyników kierowcom, a także mechanikom potrzebującym rękawic wygodnych i wytrzymałych. Produkowane przez firmę Mechanix rękawiczki szybko zyskały uznanie pracowników fizycznych rozmaitych branż na całym świecie. Ich zalety docenili także żołnierze, coraz częściej korzystający z nich zwłaszcza podczas misji zagranicznych. Mechanix dostrzegłszy ich potrzeby szybko na nie odpowiedział, tworząc kolejną linię produktów obejmujących rękawiczki zaprojektowane z myślą właśnie nich. Nie mogło ich więc zabraknąć w asortymencie sklepu Cyngiel! Na wszystkich naszych klientów – od strzelców sportowych po funkcjonariuszy służb – czeka bardzo szeroka oferta. Wybierz rękawiczki Mechanix dla siebie!

Wysokiej jakości rękawiczki Mechanix uczynią wiele czynności łatwiejszymi i bezpieczniejszymi. Sprawdź!

Jakiekolwiek urazy dłoni to nader kłopotliwy problem, podobnie jak niedostateczna przyczepność. Projektanci przygotowujący pierwsze rękawiczki Mechanix chcieli dać odbiorcom swoich wyrobów dużo więcej, niż zapewniały dotychczas dostępne, typowe rękawice robocze, których użytkowanie niejednokrotnie jest kłopotliwe. Bywa, że nie pozwala na właściwe wyczucie chwytanych obiektów. Stworzone przez firmę Mechanix Rękawiczki pokazały, że możliwe jest pogodzenie zapewnienia skutecznej ochrony dłoni przez urazami mechanicznymi z zachowaniem wysokiej wygody i przyczepności. Oznacza to także zadbanie o komfort termiczny i oddychalność. Nie dziwi więc, że po rękawiczki Mechanix szybko sięgnęli także żołnierze i inne osoby pracujące z bronią, bądź posługujące się nią rekreacyjnie lub sportowo. Specjalnie dla nich przygotowano szereg nowych modeli m.in. pozbawionych kontrastowych napisów z nazwą producenta, dawniej charakterystycznych dla tej marki.

Dostarczane przez Mechanix rękawiczki to obecnie bardzo szeroki wybór wyrobów, w których stosowane są rozmaite materiały. Pozwala to dosłownie każdemu znaleźć model odpowiadający konkretnym jego potrzebom. Do asortymentu sklepu Cyngiel włączyliśmy wiele modeli, aby wszyscy nasi Klienci mogli sięgnąć po rękawiczki Mechanix idealne dla siebie. Jeśli nigdy ich nie używałeś, zadziwisz się, jak znakomicie ułatwiają one wiele czynności. Jednocześnie jest to skuteczny sposób na uniknięcie wielu urazów dłoni i nadgarstków. Zapraszamy do zakupów!

Close Menu
×

Koszyk