Przechowuj strzelbę w bezpiecznym miejscu. Sprawdź, jakie parametry powinien posiadać sejf na broń!

Przechowuj strzelbę w bezpiecznym miejscu. Sprawdź, jakie parametry powinien posiadać sejf na broń!

Posiadanie broni palnej wiąże się z przestrzeganiem z góry narzuconych zasad przez polskie prawo. Specjalne miejsce do przechowywania strzelby jest niezbędne również ze względów bezpieczeństwa. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór akcesoriów do broni, w tym także obszerną gamę szaf i sejfów. Jeżeli poszukujesz odpowiedniego komponentu, który spełnia wszelkie wymogi prawne, zapoznaj się z naszym asortymentem i dobierz najlepszy wyrób dopasowany do Twoich potrzeb.

Kluczowe parametry sejfu na broń. Dowiedz się więcej na temat optymalnego przechowywania środków obrony

Według kryteriów ustalonych przez polskie prawo, absolutnym minimum jest sejf klasy S1. Zgodnie z wytycznymi PN-EN 14450 to podstawowa forma zabezpieczenia, która określa wytrzymałość mechaniczną, budowę oraz sposób działania zamka. W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju skrytki, odpowiadające normom prawnym. Sejfy klasy S1 są najbardziej popularne, jednak nasi Klienci coraz częściej sięgają po zabezpieczenia wyższych standardów. W tego typu konstrukcjach można również przechowywać inne, cenne rzeczy. Choć w takim wypadku, trzeba dokładnie przeliczyć wartość danych przedmiotów, ponieważ wybrana klasa zabezpieczenia jest również odgórnie przeznaczona do maksymalnej ilości akcesoriów.

Jakie wymiary i typy zamków powinny mieć sejfy na broń? Postaw na wysokiej jakości produkty!

W sklepie Cyngiel jest wiele konstrukcji przystosowanych do przetrzymywania broni. Najważniejsze, aby dobrać komponent adekwatny do swoich potrzeb. Klasyczne strzelby, karabiny oraz większe gabarytowo środki ochrony należy przechowywać w specjalistycznych szafach. Natomiast sejfy są przeznaczone do broni krótkiej. Jeśli chodzi o rodzaj zamykania konstrukcji, najbardziej klasycznym rozwiązaniem wydaje się ten na zamek kluczowy, choć ostatnio dużą popularnością cieszą się bardziej zaawansowane zabezpieczenia: elektroniczne i szyfrowe. Sejf na broń to niezbędna rzecz dla każdego posiadacza tego środka ochrony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przechowuj bezpiecznie swoje uzbrojenie, z dala od osób trzecich.

Close Menu
×

Koszyk