Praktyczny pas nośny do broni myśliwego. Zapewnij sobie komfortowe warunki podczas polowania

Praktyczny pas nośny do broni myśliwego. Zapewnij sobie komfortowe warunki podczas polowania

Pas nośny to nieodłączna część stroju każdego myśliwego. Zawieszenie taktyczne jest niezwykle przydatne podczas wszelkich działań na zalesionym terenie. Dobrze dobrany dodatek zapewni komfort i zmniejszy nieco ciężar broni, która stanowi nieodzowny element każdej operacji łowieckiej. Dowiedz się więcej na temat wyposażenia przygotowanego przez nas z myślą o myśliwych, pragnących podnieść standard polowań. Nie zwlekaj i przejrzyj atrakcyjny katalog produktowy sklepu Cyngiel!

Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę podczas noszenia pasa nośnego do broni myśliwskiej

W wyposażeniu myśliwego znajdują się dwa popularne zawieszenia taktyczne: dwupunktowe oraz jednopunktowe. Jak sama nazwa wskazuje, ten pierwszy nosi się na dwóch punktach oparcia, a ten drugi, jedynie w jednym miejscu broni. Kombinacja numer 1 jest uniwersalna i można ją stosować do różnego rodzaju środków ochrony. Zapewnia komfort i w znaczny sposób odciąża ciało myśliwego. Jednopunktowe zawieszenie do broni warto stosować w trakcie dynamicznych działań. Tego typu akcesorium przekłada się przez ramię i głowę. Umożliwia to szybkie przyjęcie odpowiedniej pozycji podczas polowań. Jednak, pas nośny w tym stylu nie gwarantuje aż takiej wygody użytkowania jak zawieszenie dwupunktowe. W zależności od zamierzonych strategii myśliwego, dobierzemy odpowiedni sprzęt do każdej strzelby.

Sezon łowiecki za pasem? Dobierz odpowiednie akcesoria do swojego ekwipunku

Kiedy poznałeś już różnicę pomiędzy poszczególnymi modelami pasów, warto zapoznać się z cechami, jakimi powinien odznaczać się taki komponent. Przede wszystkim, nie powinieneś oszczędzać na tym wyrobie, ponieważ to od niego zależy cały komfort Twoich działań. Opłaca się postawić na wysokiej jakości produkt, który nigdy nie zawiedzie w trakcie polowania. Podczas przymierzania zawieszenia, zwróć uwagę czy nie obciera Cię w okolicach ramion i pleców. Wygoda jest niezwykle istotna. Gdybyś dobrał pas nośny do broni w sposób nieodpowiedni, Twoje ruchy byłyby w znacznym stopniu ograniczone. W sklepie Cyngiel czekają na Ciebie wyłącznie produkty najwyższej klasy, charakteryzujące się wytrzymałością oraz odpornością na otarcia. Skuteczne polowania zaczynają się od odpowiedniego ekwipunku!

Close Menu
×

Koszyk