Popraw celność na średnich i większych dystansach. Wybierz optykę rekomendowaną przez sklep Cyngiel!

Popraw celność na średnich i większych dystansach. Wybierz optykę rekomendowaną przez sklep Cyngiel!

Skuteczność strzelca świadczy o jego umiejętnościach. Zarówno „surowych”, jak też posługiwania się profesjonalnym sprzętem. Stosując odpowiedni, dostosowany do okoliczności zestaw akcesoriów, można znacznie poprawić swoje rezultaty. Dostępne u nas kolimatory są niezwykle uniwersalne. Jednak w połączeniu z innymi dodatkami oferują jeszcze więcej przydatnych funkcjonalności.

Dobrze skalibrowane celowniki kolimatorowe zapewnią doskonałą widoczność w każdych warunkach

Nikt nie chce, aby przygotowanie broni do strzału zajmowało stosunkowo dużo czasu. Dlatego warto zaopatrzyć się w takie przyrządy optyczne, które podczas montażu, demontażu i innych czynności w pełni zachowują wcześniejsze zerowanie. W naszym asortymencie bez problemu znajdziesz celownik kolimatorowy o takich użytecznych właściwościach. Szybkim, bezproblemowym mocowaniem charakteryzują się w szczególności klamry typu QD. Kolejną cechą kolimatorów, na którą warto zwrócić szczególną uwagę, jest regulacja jasności punktu celowniczego. Automatyczne dostosowanie jej do dynamicznie zmieniających się warunków zdecydowanie zwiększa komfort. A tym samym również pewność podczas oddawania strzału.

Dedykowane powiększalniki do kolimatorów zwiększają możliwości, jakie ma strzelec

Celowniki z prezentowanej kategorii sprawdzają się przede wszystkim na krótkich dystansach. Jak zatem przystosować je do strzelania na średnie i duże odległości? Odpowiedzią na to pytanie są tak zwane magnifiery. Najpopularniejsze modele ze sklepu Cyngiel zapewniają powiększenie rzędu 3-5x i bez problemu współpracują z dowolnym kolimatorem. Co ważne, przejście pomiędzy różnymi trybami odbywa się płynnie. Powiększalniki można przesunąć na bok jednym ruchem, podobnie jak przywrócić go do pozycji strzeleckiej na broni. W efekcie z zalet celownika kolimatorowego można korzystać na każdym dystansie. Wszystkie akcesoria, jakie oferujemy w sklepie Cyngiel wykonane są najwyższej jakości materiałów i charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na wszelkie czynniki zewnętrzne. Zachęcamy do składania zamówień, zapewniamy szybką realizację oraz kompleksową obsługę!

Close Menu
×

Koszyk