Planujesz wymienić broń myśliwską na inny model? Skorzystaj z komisu w sklepie Cyngiel!

Planujesz wymienić broń myśliwską na inny model? Skorzystaj z komisu w sklepie Cyngiel!

Osoby regularnie, aktywnie uczestniczące w polowaniach i kontrolowanych odstrzałach, niechętnie rozstają się z ulubionymi karabinami, sztucerami czy strzelbami. Czasami jednak nie ma innego wyjścia, uszkodzenia broni myśliwskiej mogą uczynić jej rusznikarską naprawę kompletnie nieopłacalną. Nie oznacza to jednak, że w takiej sytuacji trzeba kupować kompletnie nową sztukę.

Każdy przyjmowany do komisu używany egzemplarz jest dokładnie sprawdzany przez nasz zespół

Właśnie z myślą o takich konsumentach stworzyliśmy nasz komis. Zasady jego funkcjonowania są proste, przejrzyste i uczciwe. Wszystkie sztuki, jakie trafiają do sklepów Cyngiel, weryfikujemy pod wieloma względami. Począwszy od kwestii technicznych oraz funkcjonalnych, a skończywszy na dokumentacji czy historii danej sztuki. Używane modele wcale nie muszą odbiegać jakością od tego, czym charakteryzuje się kompletnie nowa broń myśliwska – do naszego asortymentu trafia wyłącznie sprzęt z górnej półki. Dotyczy to przede wszystkim szeroko pojmowanej jakości. Opłacalność zakupu nowej sztuki w porównaniu z używaną bronią każdy musi ocenić samodzielnie.

Wcześniej użytkowana broń myśliwska może posłużyć Ci jeszcze przez wiele długich lat

Naturalnie nasi sprzedawcy służą Klientom fachowym spojrzeniem i profesjonalnym doradztwem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczącej nowej oraz używanej broni myśliwskiej. Wystarczy zapoznać się z aktualnym asortymentem, specyfikacją poszczególnych produktów i skontaktować się z nami w dogodnej formie i terminie. Stworzyliśmy komis w sklepie Cyngiel zarówno dla osób poszukujących uzbrojenia – nie tylko myśliwskiego – jak również tych, którzy chcą pozbyć się zbędnej z różnych powodów broni. Zasoby dostępnego sprzętu zmieniają się regularnie, dlatego kupujących zachęcamy do jak najczęstszego przeglądania wszystkich naszych katalogów!

Close Menu
×

Koszyk