Najlepsze słuchawki tłumiące hałas? Poznaj ochronniki z technologią ANC

Najlepsze słuchawki tłumiące hałas? Poznaj ochronniki z technologią ANC

Ochronniki słuchu, wyposażone w technologię Active Noise Cancelling, to wysoce zaawansowane wyroby dla osób, przebywających w hałaśliwym środowisku. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie występuje hałas, stanowiący zagrożenie dla słuchu. Z racji tego, że strzelnica bez wątpienia jest takim miejscem, słuchawki aktywne to sprzęt ochronny, którego zakup powinien rozważyć każdy strzelec.

W trosce o bezpieczeństwo słuchu, czyli słuchawki aktywnie redukujące hałas

Jeśli dotychczas nie słyszałeś o technologii ANC, najwyższa pora nadrobić zaległości! Active Noise Cancelling to funkcja, polegająca na aktywnym wyciszaniu dźwięków z otoczenia. Aktywnym nie znaczy zupełnym. W odróżnieniu od ochronników pasywnych, aktywne posiadają mechanizm, zbierający dźwięk i redukujący niechciane częstotliwości. Taki model ochronników został opracowany z myślą o strzelcach sportowych, którzy nie mogą sobie pozwolić na długotrwałe obciążanie słuchu. Eliminacja trzasków, redukcja huku wystrzałów i niepożądanych dźwięków o wysokich częstotliwościach, łączy się z zachowaniem słyszalności dźwięków mowy. Ciekawostką jest, że odpowiednio skonfigurowane słuchawki aktywne pozwalają słyszeć więcej! Wzmocnienie niższych częstotliwości znacznie zwiększa komfort użytkowania.

Jakie słuchawki aktywne kupisz w sklepie Cyngiel? Tylko te sprawdzone! Przegląd modeli

Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę, obejmującą ochronniki słuchu, aktywnie redukujące hałas. Znajdziesz u nas m.in. słuchawki MSA Sordin Supreme z funkcją wysokiego wzmocnienia słyszalności. W sprzedaży posiadamy też strzeleckie ochronniki 3M Peltor Sporttac i słuchawki Caldwell E-Max Low Profile z okularami. Ponadto w dziale /Ochrona wzroku i słuchu/ zgromadziliśmy wkładki przeciwhałasowe o regulowanym tłumieniu i praktyczne zestawy higieniczne. Zachęcamy Cię do zapoznania się z całym asortymentem sklepu Cyngiel z kategorii ochronniki słuchu!

Dodaj komentarz

Close Menu
×

Koszyk