Dlaczego warto korzystać z sejfu na broń? Firma Cyngiel radzi

Dlaczego warto korzystać z sejfu na broń? Firma Cyngiel radzi

Nie ma żadnych wątpliwości, że sejf jest koniecznością dla każdej osoby, która ma zamiar przechowywać broń w domu. Nie ma tutaj sensu rozróżnianie, czy służy on miłośnikom strzelectwa, osobom wykorzystującym ją sportowo czy w celu ochrony swoich dóbr. Litera polskiego prawa jest w tym przypadku stanowcza; według niej należy zadbać o bezpieczeństwo wszystkich domowników, wszakże łatwo wyobrazić sobie sytuację, w której ktoś, kto nie powinien mieć z nią kontaktu w domu, z ciekawości bierze ją w swoje ręce. Warto więc podejść do tego tematu poważnie i zapewnić maksymalną protekcję. W naszym asortymencie znajdziesz zupełnie budżetowe rozwiązania z zachowaniem jak najwyższej jakości. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Prawo mówi jasno. Musisz postawić na sejfy klasy co najmniej S1

Najważniejsze wytyczne w sprawie przechowywania broni zawiera Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych z 26 sierpnia 2014 roku. Według tego dekretu należy przechowywać broń i amunicję w dobrze przystosowanym do tego pomieszczeniu, czyli w na przykład w sejfach spełniających wymagania co najmniej klasy S1. Przypomnieć można, że taka broń musi być rozładowana i pozbawiona magazynku. Wewnątrz domów naturalnie brakuje miejsca, które samo w sobie będzie spełniało standardy. Dlatego też konieczny jest przemyślany zakup odpowiedniego sejfu.

Nasze sejfy na broń spełniają wszelkie wymagania. Postaw na bezpieczeństwo

W sklepie Cyngiel uwzględniamy indywidualne potrzeby i wymagania wszystkich naszych Klientów. Tylko to gwarantuje najwyższą jakość usług i pozwala nam cieszyć się zaufaniem koneserów i zawodowców. U nas zaopatrzysz się w najlepszą szafę na broń w klasie S1. Co jest esencją tego oznaczania? Określa ono wytrzymałość mechaniczną w najbardziej wrażliwych punktach, budowę oraz działanie zamka. Co równie istotne, nasz sejf na broń może służyć przechowywaniu innych cennych rzeczy. Jeśli masz jakieś pytania, z ogromną chęcią na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej specjalnie przygotowanej oferty!

Close Menu
×

Koszyk